Новинка

Тумба приліжкова FH-Idomlund-1 на ніжках з дерева з одним ящиком 400х500х380 мм Білий
2 320 ₴
- В наявності
- Код: fh-idom-1-wh
+380 (96) 155-48-48
- +380 (93) 155-48-48
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильна та функціональна приліжкову тумба FH-Idomlund-1 яка стане не лише відмінним доповненням до вашого ліжка, але й корисним простором для зберігання необхідних речей. Виготовлена з високоякісного Ламінованого ДСП та оснащена чудовими дерев'яними ніжками, ця тумба вражає своєю елегантністю та практичністю.
Розміри: Ш 400 / В 500 / Г 380 мм



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Тип тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 50 см |
| Глибина тумби | 38 см |
| Ширина тумби | 40 см |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Повне висування скриньки | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 320 ₴
- Спосіб упаковки: Доставка у розібраному вигляді Новою Поштою. У комплекті вся необхідна фурнітура та схема складання

