Новинка

Комод на чотири ящики FH-Idomlund-4 на ніжках з дерева 820х890х380 мм Білий
5 150 ₴
- В наявності
- Код: fh-idom-4-wh
+380 (96) 155-48-48
- +380 (93) 155-48-48
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комод FH-Idomlund-4 це практичний та стильний елемент інтер'єру в сучасному стилі з чотирьма вмісткими шухлядами. Цей комод стане відмінним доповненням до вашого приміщення, дозволяючи зручно організувати зберігання різних речей.
Матеріал виготовлення : ламінована ДСП
Розміри : Ш 820 / В 890 / Г 380 мм



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 89 см |
| Глибина комода | 38 см |
| Ширина комода | 82 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики комода | |
| Повне висування скриньки | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 150 ₴
- Спосіб упаковки: Доставка у розібраному вигляді Новою Поштою. У комплекті вся необхідна фурнітура та схема складання

