Новинка

Шафа зі штангою для одягу та ящиками FH-Idomlund на ніжках з дерева 1000х2014х600 мм Білий
9 990 ₴
- В наявності
- Код: fh-idom-6-wh
+380 (96) 155-48-48
- +380 (93) 155-48-48
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Елегантна шафа для одягу на дерев'яних ніжках - Ваш ідеальний простір для зберігання речей з вишуканим дизайном, яка поєднує в собі функціональність та естетичність. Ця шафа стане відмінним доповненням до вашого інтер'єру.
Матеріал виготовлення : ламінована ДСП
Розміри: Ш 1000 / В 2014 / Г 600 мм






Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 2014 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 600 мм |
| Колір | Білий |
| Кількість зовнішніх висувних ящиків | 2 шт. |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Наявність дзеркала | не передбачено |
| Наявність зовнішніх висувних ящиків | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Форма фасаду | прямий |
| Ширина | 1000 мм |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 2014 мм |
| Глибина шафи | 600 мм |
| Ширина шафи | 1000 мм |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Оснащення направляючих доводчиками | Ні |
| Повне висування скриньки | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 990 ₴
- Спосіб упаковки: Доставка у розібраному вигляді Новою Поштою. У комплекті вся необхідна фурнітура та схема складання

