Новинка

Тумба в мінімалістичному стилі FH-Alpen має дві полиці, де можна зручно розмістити взуття
Матеріал виготовлення : ламінована ДСП
Розміри: Ш 1000/ В 450/ Г 350 мм






Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Дуб сонома |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Форма тумби | пряма |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 450 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 670 ₴
- Спосіб упаковки: Доставка у розібраному вигляді Новою Поштою. У комплекті вся необхідна фурнітура та схема складання

