Новинка

Ліжко односпальне ID-М-20 Ш 860/ В 860 /Д 2076 мм Білий
5 999 ₴
- В наявності
- Код: id-m-20-wh
+380 (96) 155-48-48
- +380 (93) 155-48-48
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Односпальне ліжко ID-M-20 виготовлене з високоякісних матеріалів, яке гарантує максимальний комфорт під час сну. Має сучасний дизайн та легко впишеться в будь-який інтер'єр, створюючи атмосферу затишку та гармонії.
Надійна конструкція – міцний каркас гарантує довговічність.
Розміри:
Ширина – 860 мм
Висота – 860 мм
Довжина – 2076 мм
Фасад : МДФ вологостійкий.





Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид ліжка | одноярусне ліжко |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Основа | Ламелі |
| Розмір спального місця | 80х200 |
| Стан | Новий |
| Тип ліжка | односпальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Ізніжжя ліжка | МДФ |
| Каркас ліжка | МДФ |
| Узголів'я ліжка | МДФ |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 86 см |
| Довжина ліжка | 207.6 см |
| Ширина ліжка | 86 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
| Комплектація ліжка | |
| Підголів'я | Так |
| Узніжжя | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 999 ₴
- Спосіб упаковки: Доставка у розібраному вигляді Новою Поштою. У комплекті вся необхідна фурнітура та схема складання

