Ліжко Moreli Forte F-0010 в стилі Loft це комфортне спальне місце для повноцінного відпочинку та ідеальний вибір для вашої спальні.
Стильний та сучасний дизайн додасть кімнаті спокою та затишку.
Розміри : Ш 1680 / В 980 / Г 2126 мм
Матеріал виготовлення : ламінована ДСП Ліжко доступне в кольорах : Білий, Бетон, Бетон Тефра, Бетон Темний, Кашемір, Дуб Сонома, Дуб Гранж Пісочний, Дуб Кверкус, Венге Темний, Антрацит, Зелений Димчастий та Дуб Аппалачі.














Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид ліжка | одноярусне ліжко |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Основа | Ламелі |
| Покриття | Без покриття |
| Розмір спального місця | 160х200 |
| Стан | Новий |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Ізніжжя ліжка | ДСП ламінована |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Ніжки | метал |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 98 см |
| Довжина ліжка | 212.6 см |
| Ширина ліжка | 168 см |
| Комплектація ліжка | |
| Підголів'я | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 229 ₴
- Спосіб упаковки: Доставляється у розібраному вигляді Новою Поштою. У комплекті вся необхідна фурнітура та схема складання


