Передпокій Moreli Корнелія FKO-0003 - це ідеальне рішення для вашого будинку, яке поєднує в собі функціональність, стиль та надійність. Цей передпокій стане не тільки практичним, а й стильним доповненням інтер'єру. Виконана у сучасному стилі.
Основний матеріал – ламінована ДСП, що гарантує довговічність та стійкість до зовнішніх впливів.
Розміри:
Ширина – 1000мм
Висота – 1900 мм
Глибина – 330 мм
- Доступно в 12 кольорах, є можливість комбінування кольору корпусу та фасаду: Білий, Бетон, Бетон Тефра, Бетон Темний, Кашемір, Дуб Сонома, Дуб Гранж Пісочний, Дуб Кверкус, Венге Темний, Антрацит, Дуб Аппалачі, Зелений Димчастий














Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Венге темний |
| Кількість предметів | 5 |
| Стан | Новий |
| Тип передпокою | стандартна |
| Ширина | 1000 мм |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Висота | 1900 мм |
| Глибина | 330 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Склад комплекту | |
| Вішалка для одягу | Так |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Тумба для взуття | 1 шт. |
| Шафа для одягу | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 729 ₴
- Спосіб упаковки: Доставка у розібраному вигляді Новою Поштою. У комплекті вся необхідна фурнітура та схема складання. Можлива передоплата 15%



