Комплект меблів в передпокій Moreli Корнелія FKO-0006 - стильний і функціональний комплект меблів для передпокою створений для тих, хто цінує порядок і сучасний дизайн. Набір складається з чотирьох елементів: великого дзеркала, настінної вішалки та двох містких тумб для взуття.
✅ Склад комплекту:
Дзеркало — візуально розширює простір і допомагає завжди виглядати бездоганно.
Вішалка — зручні гачки для верхнього одягу та аксесуарів.
2 тумби для взуття — компактні, але місткі, дозволяють зберігати взуття акуратно та приховано.
Розміри:
Ширина – 1600 мм
Висота – 2050 мм
Глибина –245 мм














Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Кількість предметів | 4 |
| Стан | Новий |
| Тип передпокою | стандартна |
| Ширина | 1600 мм |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Висота | 2050 мм |
| Глибина | 245 мм |
| Довжина | 1600 мм |
| Склад комплекту | |
| Вішалка для одягу | Так |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Тумба для взуття | 2 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 456 ₴
- Спосіб упаковки: Доставка у розібраному вигляді Новою Поштою. У комплекті вся необхідна фурнітура та схема складання. Можлива передоплата 15%



