Розпашна шафа Moreli Ramo з відкритими полицями
Виготовлена з ламінованої ДСП.
Чорні металеві ручки.
Крайка 1 мм чорного кольору.
Регульовані опори.
Фурнітура чорного кольору.
За дверцятами полички.
Дверцята на завісах з дотягувачами.
Під дверцятами дві відкриті секції.
Розміри : Ш 518/ Г 570/ В 2500 мм
Габарити антресолі Ш 518/ Г570 /В 416 мм
Шафа виготовляється в таких кольорах: Білий, Бетон, Бетон Тефра, Кашемір, Дуб Сонома, Гранж Пісочний, Дуб Кверкус, Венге Темний, Антрацит, Зелений Димчастий, Бетон Темний, Дуб Аппалачі













Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 2500 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 570 мм |
| Кількість стулок (дверей) | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Форма фасаду | прямий |
| Ширина | 518 мм |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Антресоль | Так |
| Полиця для білизни | 2 |
| Полиця для взуття | 2 шт. |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 2500 мм |
| Глибина шафи | 570 мм |
| Ширина шафи | 518 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Оснащення направляючих доводчиками | Так |
| Плавне закривання дверцят | Так |
| Колір | |
| Колір | Бетон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 418 ₴
- Спосіб упаковки: Доставляється у розібраному вигляді Новою Поштою. У комплекті вся необхідна фурнітура та схема складання. Можлива передоплата 15%


