Новинка

Шафа розпашна Moreli Ramo FR-0004 дводверна з полицями штангою та антресоллю 1001х570х2500 мм Антрацит
10 438 ₴
- Немає в наявності
- Код: fr-4-an-wh
+380 (96) 155-48-48
- +380 (93) 155-48-48
Розпашна шафа Moreli Ramo з відкритими полицями.
- Виготовлена з ламінованої ДСП.
- Чорні металеві ручки.
- Крайка 1 мм чорного кольору.
- Регульовані опори.
- Фурнітура чорного кольору.
- Дверцята на завісах з дотягувачами.
- Додатково може комплектуватися шухлядами
- Розміри : Ш 1001/ Г 570/ В 2500 мм
- Габарити антресолі Ш 1001 / Г570 /В 416 мм













Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 2500 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 570 мм |
| Колір | Білий |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Форма фасаду | прямий |
| Ширина | 1001 мм |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Антресоль | Так |
| Полиця для білизни | 2 |
| Полиця для взуття | 2 шт. |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 2500 мм |
| Глибина шафи | 570 мм |
| Ширина шафи | 1001 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Оснащення направляючих доводчиками | Так |
| Плавне закривання дверцят | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 438 ₴
- Спосіб упаковки: Доставляється у розібраному вигляді Новою Поштою. У комплекті вся необхідна фурнітура та схема складання. Можлива передоплата 15%

