Новинка

Стильна та практична приліжкова тумба FT-113 має відкритий простір та один ящик. Завдяки невеликому розміру підійде для невеликих приміщень, має сучасний дизайн та забезпечує зручне зберігання речей.
Розміри : Ш 200 мм В 596 мм Г 350 мм
Виготовлена з ламінованого ДСП.
Доступна до замовлення в таких кольорах: Білий, Бетон, Дуб Сонома, Венге темний, Антрацит
Розміри : Ш 200 мм В 596 мм Г 350 мм
Виготовлена з ламінованого ДСП.
Доступна до замовлення в таких кольорах: Білий, Бетон, Дуб Сонома, Венге темний, Антрацит
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 20 см |
| Глибина тумби | 35 см |
| Висота тумби | 59.6 см |
| Вага | 6 кг |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Оснащення направляючих доводчиками | Ні |
| Колір | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обладнання напрямних довідниками | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 792 ₴
- Спосіб упаковки: Доставляється в розібраному вигляді Новою Поштою. В комплекті вся необхідна фурнітура та схема складання.

