Новинка

Стелаж FР-34 це ідеальне рішення для організації простору і збереження улюблених речей, будь то книги, декоративні предмети або кімнатні рослини. Завдяки компактним розмірам і просторним полкам, цей стелаж забезпечує зручність і порядок у вашому будинку чи офісі.
Матеріал виготовлення: ламінована ДСП
Розміри : Ш 496 /В 1006 / Г 230 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Кількість зовнішніх полиць | 7 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Ширина стелажа | 496 мм |
| Глибина стелажу | 230 мм |
| Висота стелажа | 1006 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 12 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 137 ₴
- Спосіб упаковки: Доставка в розібраному вигляді Новою Поштою. В комплекті вся необхідна фурнітура та схема складання
