Новинка

Полиця підлогова для книг FP-33 це зручне та красиве розміщення для ваших улюблених книг. Чудово доповнить інтер'єр вітальні.
Виготовлена за ламінованого ДСП
Розміри : Ш 400 В 1100 Г 216 мм
Виготовлена за ламінованого ДСП
Розміри : Ш 400 В 1100 Г 216 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжкова полиця |
| Кількість зовнішніх полиць | 9 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри книжкової полиці | |
| Ширина (довжина) полиці | 400 мм |
| Глибина полиці | 216 мм |
| Висота полиці | 1100 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 008 ₴
- Спосіб упаковки: Доставляється в розібраному вигляді Новою Поштою. В комплекті вся необхідна фурнітура та схема для збору
