Фігурна полиця для книг FP-36 для зберігання книг стане чудовим доповненням для вашого робочого столу в кабінеті чи вітальні.
Виготовлена із ламінованого ДСП
Розміри Ш 400 В 575 Г 216 мм
Виготовлена із ламінованого ДСП
Розміри Ш 400 В 575 Г 216 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжкова полиця |
| Кількість зовнішніх полиць | 4 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри книжкової полиці | |
| Ширина (довжина) полиці | 400 мм |
| Глибина полиці | 216 мм |
| Висота полиці | 575 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 549 ₴
- Спосіб упаковки: Доставляється в розібраному вигляді Новою Поштою. В комплекті вся необхідна фурнітура та схема складання

