Новинка

Стелаж в стилі Loft FH-Ant-2 це функціональна модель в сучасному мінімалістичному дизайні. Має металевий каркас та відкриті полиці на яких зручно можна розмістити рослини, книги, декоративні елементи та документи.
Чудово підійде для будь-якого інтер'єру будинку, квартири чи офісу.
Розміри : Ш 700 В 1000 Г 300 мм
Доступно до замовлення в таких кольорах : Білий, Бетон, Дуб Сонома, Венге Темний, Антрацит.
Чудово підійде для будь-якого інтер'єру будинку, квартири чи офісу.
Розміри : Ш 700 В 1000 Г 300 мм
Доступно до замовлення в таких кольорах : Білий, Бетон, Дуб Сонома, Венге Темний, Антрацит.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Кількість зовнішніх полиць | 3 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Ширина стелажа | 700 мм |
| Глибина стелажу | 300 мм |
| Висота стелажа | 1000 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | метал |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 10 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 590 ₴
- Спосіб упаковки: Доставляється в розібраному вигляді Новою Поштою. В комплекті вся необхідна фурнітура та схема складання
