Новинка

Туалетний столик з дзеркалом S-14 це
стильний та функціональний елемент меблів, який стане ідеальним доповненням до Вашого інтер'єру.
Матеріал виготовлення: ламінована ДСП
Розміри : Ш 600 В 1405 Г 400 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | туалетний столик |
| Комплектація дзеркалом | Так |
| Форма фасаду | прямий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Оснащення направляючих доводчиками | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри туалетного столика | |
| Довжина столика | 60 см |
| Глибина столика | 40 см |
| Висота столика з урахуванням дзеркала | 140.5 см |
| колір | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обладнання напрямних довідниками | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 318 ₴
- Спосіб упаковки: Доставляється в розібраному вигляді Новою Поштою. В комплекті вся необхідна фурнітура та схема складання

