Передпокій FHN-1 Left це ідеальне рішення для вашого будинку, яке поєднує в собі функціональність, стиль та надійність. Цей передпокій стане не тільки практичним, а й стильним доповненням інтер'єру. Виконаний у сучасному стилі.
Основний матеріал – ламінована ДСП, що гарантує довговічність та стійкість до зовнішніх впливів.
Розміри:
Ширина – 800 мм
Висота – 2000 мм
Глибина –400 мм
Доступно до замовлення в таких кольорах : Білий, Бетон, Дуб Сонома, Венге Темний, Антрацит.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип передпокою | стандартна |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Ширина | 800 мм |
| Склад комплекту | |
| Шафа для одягу | 1 шт. |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Вішалка для одягу | Так |
| Відділення для головних уборів | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Довжина | 800 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Висота | 2000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вішак для одягу | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 480 ₴
- Спосіб упаковки: Доставляється в розібраному вигляді Новою Поштою. В комплекті вся необхідна фурнітура та схема складання


