Дзеркало з полицею FNT-1 стане чудовим доповненням до вашої вітальні, спальні чи передпокою. Це практична модель в сучасному стилі. Завдяки поличці можна зручно розмістити косметику, парфуми чи всілякі дрібнички.
Розміри : Ш 600 В 950 Г 166 мм
Доступні до замовлення в таких кольорах : Білий, Бетон, Дуб Сонома, Венге Темний, Антрацит.
Розміри : Ш 600 В 950 Г 166 мм
Доступні до замовлення в таких кольорах : Білий, Бетон, Дуб Сонома, Венге Темний, Антрацит.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 600 мм |
| Довжина | 950 мм |
| Товщина | 166 мм |
| Висота | 950 мм |
| Вага | 13.5 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 440 ₴
- Спосіб упаковки: Доставляється в розібраному вигляді Новою Поштою. В комплекті вся необхідна фурнітура та схема складання

