Новинка

Комп'ютерний стіл S-10 це зручна та компактна модель з полицями, в сучасному мінімалістичному стилі підійде для школярів, студентів та людей які працюють вдома. Також можна використовувати для роботи в офісних приміщеннях.
Матеріал виготовлення столу- якісна ламінована ДСП.
Розміри : Ш 900 В 750 Г 400 мм
Виготовляється в таких кольорах :
Білий
Бетон
Бетон/Білий
Дуб Сонома
Дуб Сонома/Білий
Венге Темний
Венге Темний/Білий
Антрацит
Антрацит/Білий
Матеріал виготовлення столу- якісна ламінована ДСП.
Розміри : Ш 900 В 750 Г 400 мм
Виготовляється в таких кольорах :
Білий
Бетон
Бетон/Білий
Дуб Сонома
Дуб Сонома/Білий
Венге Темний
Венге Темний/Білий
Антрацит
Антрацит/Білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Ширина | 900 мм |
| Кількість відкритих полиць | 2 шт. |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 900 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Висота | 750 мм |
| Вага | 20 кг |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Полиці | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 150 ₴
- Спосіб упаковки: Доставляється в розібраному вигляді Новою Поштою. В комплекті вся необхідна фурнітура та схема складання
