Новинка

Комп'ютерний стіл S-11 сучасна модель в мінімалістичному стилі, має відкриті полички, які допомагають організувати робочий простір. Стіл підійде для школярів, стідентів та для роботи в офісних приміщеннях.
Матеріал виготовлення : ламінована ДСП
Розміри : Ш 900 В 750 Г 400 мм
Доступно до замовлення в кольорах :
Білий
Бетон
Бетон/Білий
Дуб Сонома
Дуб Сонома/Білий
Венге Темний
Венге Темний/Білий
Антрацит
Антрацит/Білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Ширина | 900 мм |
| Кількість відкритих полиць | 4 шт. |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 900 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Висота | 750 мм |
| Вага | 20 кг |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність шухляди для клавіатури | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 150 ₴
- Спосіб упаковки: Доставляється в розібраному вигляді Новою Поштою. В комплекті вся необхідна фурнітура та схема збору
