Новинка

Приліжкова тумба столик FH-Pula відкритого типу - це стильна та сучасна тумба, яка забезпечує зручне зберігання необхідних речей поруч з ліжком, або може служити як столик .
Розміри: Ш 380/ В 550/ Г 280 мм
Матеріал виготовлення: ламінована ДСП
Доступно до замовлення в кольорах : Білий, Антрацит, Дуб Сонома, Венге темний, Дуб Крафт золотий, Кашемір







Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Покриття | Без покриття |
| Колір | Білий |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 38 см |
| Глибина тумби | 28 см |
| Висота тумби | 55 см |
| Вага | 7.2 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 780 ₴
- Спосіб упаковки: Доставляється в розібоаному вигляді Новою Поштою. Можлива передплата 15 % В комплекті вся необхідна фурнітура та схема складання

