Новинка

Дзеркало з полицями FHVT-23 для ванної кімнати 768х656х200 мм Білий
2 319 ₴
- В наявності
- Код: fhvt-23-wh
+380 (96) 155-48-48
- +380 (93) 155-48-48
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дзеркало з полицями FHVT-23 стане чудовим доповненням до вашої ванної кімнати. Це практична модель в сучасному стилі. Завдяки поличкам можна зручно розмістити косметику, парфуми та інші доглядові засоби.
Модель оснащена дзеркальними дверцятами, за якими приховане містке внутрішнє відділення з полицею. Також чудово підійде для невеликих ванних кімнат.
Розміри : Ш 768 В 656 Г 200 мм
Доступні до замовлення в таких кольорах : Білий, Бетон, Дуб Сонома, Венге Темний, Антрацит.






Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Дзеркальна шафа (шафа-дзеркало) |
| Форма дзеркала | Прямокутна |
| Форма дзеркальної шафи | прямий |
| Кількість відкритих полиць | 6 шт. |
| Кількість закритих полиць | 2 шт. |
| Дверка | 1 шт. |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Основний колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Особливості | З поличками |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 768 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Висота | 656 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 16 кг |
| Колір | |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 319 ₴
- Спосіб упаковки: Доставляється в розібраному вигляді Новою Поштою. Можлива передоплата 15 %

