Новинка

Комод на 6 ящиків FKR-6 фасади без ручок 1400х758х403 Білий
6 045 ₴
- В наявності
- Код: fkr-6-wh
+380 (96) 155-48-48
- +380 (93) 155-48-48
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комод на 6 ящиків без ручок. Стильна модель в сучасному стилі ,чудово підійде для будь-якого інтер'єру
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм Напрямні: Телескопічні кулькові
Розміри (Ш/В/Г):
Ш 1400/В 758/Г 403 мм
Доступний для замовлення в кольорах:
БІЛИЙ, ДУБ СОНОМА, БЕТОН, ВЕНГЕ ТЕМНИЙ, АНТРАЦИТ





|
|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 6 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Тип опор | Цоколь |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Покриття | Без покриття |
| Колір | Білий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Декоративні елементи | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 140 см |
| Глибина комода | 40.3 см |
| Висота комода | 75.8 см |
| Вага | 55 кг |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Оснащення направляючих доводчиками | Ні |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 045 ₴
- Спосіб упаковки: Доставка у розібраному вигляді Новою Поштою. У комплекті вся необхідна фурнітура та схема для складання. Можлива передплата 15 %
