
Комплект навісних поличок FHP-10 для декору та книг 600х748х200 мм Білий
890 ₴
- В наявності
- Код: fhp-10 -wh
+380 (96) 155-48-48
- +380 (93) 155-48-48
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект навісних кутових полиць FHP-10 для книг та декору, в комплекті три полички.
Розміри Ш 600/ В 748 / Г 200 мм
Виготовлені з ламінованого ДСП.
Доступні до замовлення в кольорах : Білий, Бетон, Дуб Сонома, Венге Темний, Антрацит.





Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Основні | |
| Тип мебели | полиця навісна |
| Кількість ярусів (полиць) | 3 |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 748 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Нове |
| Колір | Білий |
| Тип встановлення полиці | навісна |
| Кількість рівнів | 3 шт |
| Глибина | 200 мм |
| Кількість полиць | 3 шт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 890 ₴
- Спосіб упаковки: Доставляється в розібраному вигляді Новою Поштою. В комплекті вся необхідна фурнітура та схема складання. Можлива передоплата 15 %
