Новинка

Універсальна шафа-пенал для речей FHV-2 з полицями або штангою 800х2120х500 мм Білий
6 449 ₴
- В наявності
- Код: fhv-2-wh
+380 (96) 155-48-48
- +380 (93) 155-48-48
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Універсальна шафа пенал для речей FHV-2 її можна зібрати двома зручними для Вас варіантами. Це може бути як пенал для одягу з полицями або зручна шафа зі штангою.
FHV-2 Сучасна модель шафи, яка підійде для будь-якого інтер'єру
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм
Розміри (Ш/В/Г):
Ш 800 / В 2120 / Г 500 мм
Доступний для замовлення в кольорах:
Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге Темний, Антрацит







Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 800 мм |
| Висота | 2120 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 600 мм |
| Глибина шафи | 500 мм |
| Висота шафи | 2120 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Задня стінка | ДВП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Полиця для взуття | 2 шт. |
| Полиця для білизни | 6 |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Повне висування скриньки | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 449 ₴
- Спосіб упаковки: Доставка Новою Поштою у розібраному вигляді. У комплекті вся необхідна фурнітура та схема для складання. Можлива передоплата 15 %


